Škrábání omítek před malbou

Škrábání omítek

Před malováním je v mnohých případech nutné odstranit stávající malbu a případně i omítku, zejména pokud se jedná o již několikrát přemalovanou starší omítku nebo omítku v poškozeném stavu. 

V takových případech provedeme odstranění stávající malby či omítky v rámci malířských prací. Obratem vám poskytneme informace o ceně a dalších detailech, a to zcela zdarma. Stačí nás kontaktovat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře nebo telefonicky.

Škrábání omítky

Oprava omítky nebo nová omítka?

Pokud během škrábání vyhodnotíme, že bude stačit omítku na některých místech pouze opravit anebo ji kompletně odstranit a udělat omítku novou, nemusíte zoufat a narychlo zařizovat firmu, která vám opravu nebo realizaci nové omítky zajistí.

Obě dvě služby, ať už opravu omítky před malováním anebo realizaci nové omítky vám v rámci našich služeb nabízíme taktéž, neboť se jedná o běžné práce, které s malováním souvisí.

Škrábání omítek pro Vás zajistíme.

Potřebujete odstranit stávající omítku před tím, než se pustíte do dalších úprav nebo malířských prací? S naším týmem se postaráme o kvalitní odstranění omítky s maximální pečlivostí a odborností.

Odstranění omítky bude provedeno s ohledem na potřeby vašeho domova či pracovního prostoru. Vyplňte náš poptávkový formulář nebo nám zavolejte a získejte kompletní informace a cenovou nabídku zcela ZDARMA.

Zajímá Vás cena malování?

Chtěli byste vědět předem, kolik bude malování stát? Stačí nám zaslat nezávaznou poptávku a my se Vám ozveme i s cenou a termínem zpět.

Dekorativní stěrky.

Dejte svému domovu nádech luxusu s dekorativními stěrkami, které přináší jedinečný estetický zážitek.

Nátěr dřevěných eurooken.

Oživte krásu svých dřevěných eurooken. Nabízíme Vám profesionální nátěry a renovaci Vašich eurooken.

Máte zájem o naše služby?

Konzultace a cenová nabídka ZDARMA

Profesionální přístup a 25 letá praxe v oboru

Zajištění přípravných, zednických a úklidových prací

Volejte +420 731 477 917

Malířské a natěračské práce

Poptávka služeb

Volejte nebo pište

Využijte poptávkový formulář

Vaše údaje

Bližší informace k poptávce